Horsefeathers Iron Jam afterparty aneb Největší šumavská párty v roce 2014

Iron party 2014

Místo : Clip, centrum Železné Rudy, 50m od kostela, 80m od místa závodu

Spolupořadatel závodu Harakiri Gang přichystal v rámci afterparty po Horsefeathers Iron Jam svou největší akci v historii jeho bytí. V největším klubu v Železné Rudě vystoupí živě kapely Quens of Everything a Trautenberk (představení nového songu ) které doplní legenda mezi Djs DJ Hoffee a německej gangster DJ Sir Henry !

*****************************************************************

Slosovatelné vstupenky o věcné ceny partnerů akce v hodnotě 15 000Kč !

******************************************************************

Do 21:00 zvýhodněné vstupné 100Kč, poté 120Kč

Akce: S páskem na ruce má každý z vás volný vstup do nového casina Star´s v Alžbětíně.

Program:

20:30 – Dj Hoffee / DJ Sir Henry (DE)

21:30 – Queens of Everything (punk-rock’n'roll / Praha)

22:15-23:00 Dj Hoffee / DJ Sir Henry (DE)

23:00 – Trautenberk (Tanz Metal/ Klatovy – special setup)

00.15 – Dj Hoffee / DJ Sir Henry (DE)

Celý večer si navíc budete moci léčit vykřičené hlasivky ledově vychlazenými zkumavkami Jagermeister za 20,- kč  a na dobytí baterek se budete dolejvat Big Shock energy drinks!

Queens of Everything: punk-rock’n'roll / Praha /Tahle kapela se k nám po dvou letech vrací na podium!  Pohrobci kapel Bad Tones, Flaming Cocks, 2v1 a Unity jsou zpět s náloží svižného punkrocku okořeněného rockabilly kontrabasem a dechovou sekcí.

Trautenberk: Tanz metal / Netřeba představovat. Po roční pauze jsme tyhle kluky pozvali zpátky aby vyhnali pavouky z půdy a kluci slíbili, že si připravý speciální setup pro tuhle párty. V čele kapely se představí Prasopes, frontman legendrání kapely Tleskač. V Plzeňském kraji není nikdo kdo by je neznal.  Osobitá show, originální kostýmy a “ujetá” muzika!

Partneři párty: Horsefeathers, Casino Stars, Jagermeister, Big Shock Energy drinks, Café Charlotte, Alanya Kebab,Penzion U zlomené lyže, Hitradio FM plus, Freeride.cz